Wprowadzenie relikwii św. Andrzeja Boboli
UROCZYSTE WPROWADZENIE RELIKWII ŚWIĘTEGO ANDRZEJA BOBOLI
Patrona Polski
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski serdecznie zaprasza wszystkich wiernych do wspólnej modlitwy i oddania czci Wielkiemu Orędownikowi naszej Ojczyzny.
Uroczysta Msza Święta, której przewodniczyć będzie: ks. prałat JÓZEF NIŻNIK – Kustosz Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie
„Niech św. Andrzej Bobola, patron jedności i trudnych czasów, wyprasza potrzebne łaski dla naszej wspólnoty i całej Ojczyzny.”
Niedziela, 26 kwietnia 2026r. godz.12:00
Serdecznie zapraszają:
Duszpasterze Parafii
