Aktualności

Wprowadzenie relikwii św. Andrzeja Boboli

UROCZYSTE WPROWADZENIE RELIKWII ŚWIĘTEGO ANDRZEJA BOBOLI
Patrona Polski

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski serdecznie zaprasza wszystkich wiernych do wspólnej modlitwy i oddania czci Wielkiemu Orędownikowi naszej Ojczyzny.

Uroczysta Msza Święta, której przewodniczyć będzie: ks. prałat JÓZEF NIŻNIK – Kustosz Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie

„Niech św. Andrzej Bobola, patron jedności i trudnych czasów, wyprasza potrzebne łaski dla naszej wspólnoty i całej Ojczyzny.”

Niedziela, 26 kwietnia 2026r. godz.12:00

Serdecznie zapraszają:
Duszpasterze Parafii

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *